Włochy

Wyślij SMS do Włoch
Wyślij SMS do Włoch

Aby wysłać sms za granicę do Włoch przez międzynarodową bramkę sms należy poprzedzić numer telefonu odbiorcy numerem kierunkowym do Włoch 0039. SMS do Włoch zostanie wysłany natychmiastowo zaraz po przepisaniu kodu PIN, który otrzymasz w SMSie. Jest to potwierdzenie, że podany numer nadawcy rzeczywiście należy do Ciebie. Odbiorca nie rozróżni czy SMS został wysłany z zagranicznej bramki sms czy ze zwykłego telefonu przy pomocy usługi SMS.

Włochy i Polska – co nas łączy oprócz SMS?

Polska i Włochy to dwa kraje w których procent katolików jest jednym z najwyższych na całym świecie, w Polsce wynosi on aż 92,2 %, we Włoszech zaś 81,2%. Oba państwa mieszczą się w pierwszej dziesiątce najbardziej religijnych krajów świata.

Ponadto Polska i Włochy dość podobnie podchodzą do sportu jakim jest piłka nożna, ponieważ w obu tych krajach sport ten jest mocno popularny, można uznać, że jest ich dyscypliną narodową.

Polska i Włochy zawsze miały też bardzo dobre relacje co skutkowało konsultacjami międzyrządowymi. Poza polityką również włosi są najbardziej lubianym przez nas narodem co potwierdziły badania CBOS.

Flaga Włoch

Włochy

Poznaj Włochy

5/5 - (1 vote)