Holandia

sms-do-holandii

SMS do Holandii

Pisząc sms do Holandii zazwyczaj wysyłamy wiadomość do holenderskich sieci komórkowych, są to m.in.:

  • Lyca Mobile
  • Mobile Vikings
  • MTV Mobile

Prostym sposobem na wysyłanie smsów do Holandii jest zagraniczna bramka sms, do której możesz przejść klikając w powyższy baner. Dzięki polecanej aplikacji sms za granicę do Holandii staje się prosty do wysłania, szybki i przede wszystkim tani. Zapisując się do subskrybcji płacimy jedynie 17 groszy z VAT za sms co wychodzi znacznie mniej niż w przypadku wysyłania sms do Halandii poprzez polskie sieci komórkowe. Szacuje się, że średni koszt sms z telefonu wynosi około 60 groszy z VAT.

Krajowy kod Holandii

Pamiętaj żeby wysyłając SMS z Internetu do Holandii wpisać krajowy kod kierunkowy. Dla Holandii będzie to 0031. Należy go wpisać przed numerem odbiorcy – 0031[numer odbiorcy].

Holandia i jej historia

Holandia - flaga

Od zarania dziejów Polska i Holandia istnieją obok siebie, już w XIII wieku rozwijał się wzajemny handel między tymi dwoma państwami. Co łączy Polskę z Holandią obecnie? Na przykład interesy! Polacy wyjeżdżają do Holandii pracować, Holendrzy przybywają do Polski inwestować pieniądze. Obydwa te kraje prócz wzajemnych interesów i inwestowania posiadają też pewne podobieństwa w dziedzinie sportu, w 2014 stoczyły bój o Puchar Narodów Europy w rugby, zarówno Polska jak i Holenderska drużyna to profesjonaliści. Ponadto Polacy, oraz Holendrzy mogą poszczycić się doskonałą znajomością języka angielskiego, według szkoły językowej EF Education First, na 60 badanych państw nieanglojęzycznych Polacy zajmują 8 miejsce, Holendrzy zaś 2.

5/5 - (1 vote)