Anglia (Wielka Brytania) – bramka sms za granicę

bramka sms do angliiAnglia to kraj, który wybiera największa ilość polskich emigrantów, jednak prócz rosnącej liczby Polaków mamy trochę wspólnego z tym pięknym krajem. Jak się okazało całkiem niedawno nasz pogląd na edukację dość mocno się pokrywa, uwagę na to zwróciła Nicky Morgan, minister edukacji Wielkiej Brytanii, która podczas rady ministrów edukacji, wymieniła Polaków jako jeden z dwóch krajów lepiej radzących sobie w testach międzynarodowych. Ponadto w kwestiach pokojowych również mamy podobne spojrzenie, 6 marca 2014 roku zarówno Polska jak i Wielka Brytania odważyły się wprowadzić sankcję wobec Rosji.

Obecnie w Anglii funkcjonują takie sieci komórkowe jak między innymi Virgin Mobile, Lebara, Orange, o2, Vodafone oraz 3 (Three). Wysyłanie sms za granice do Anglii z Polski bywa często bardzo kosztowane – zwłaszcza gdy robimy to przy pomocy operatora komórkowego.

Bramka sms do Anglii

Wyślij SMS do Anglii
Na pomoc przychodzi nam polecana u nas bramka sms do Anglii, dzięki której wyślesz sms po zupełnie niższych opłatach a nawet za darmo. Pamiętaj, aby korzystając z bramki sms przed numerem telefonu wpisać 0049 lub +49 – to międzynarodowy numer Wielkiej Brytanii. By bramka stała się darmowa wystarczy potwierdzić numer gdy Twoje saldo jest zerowe, a następnie szybko anuluj subskrypcję.

Przydatne źródła