Sms do Belgii

Sms do BelgiiPolska i Belgia to dwa państwa o bardzo podobnym podejściu do reakcji w sprawiekonfliktów międzynarodowych, w 2013 roku ministrowie spraw zagranicznych Polski i Belgii opowiedzieli się jednogłośnie za wstrzymaniem się z działaniami w Syrii aż do raportu inspektorów ONZ. Ponadto od dość długiego czasu Belgia jest bardzo ważnym partnerem Polski w zakresie gospodarki. Przypływ kapitałów belgijskich do Polski znacznie przyspieszył.

Jednak to nie wszystko, bo z Belgią łączą nas też inne, na prawdę świetne przedsięwzięcia związane z kulturą, w 2013 roku zorganizowano konkurs dla dzieci pod tytułem „Polska i Belgia czytają Tuwima” co tylko pokazuje, że doskonale umiemy znaleźć wspólny język z Belgią na wielu płaszczyznach.

Sieci komórkowe w Belgii

BelgiaW Belgii są trzy przodujące sieci komórkowe: Proximus, Mobistar i Base. Każdy z nich oferuje swoje usługi w dwóch trybach prepaid i postpaid. Poza tymi sieciami dość mocnymi graczami są Lyca Mobile i Ortel. Pytanie jak pisać sms do Belgii będąc w Polsce??

Bramka sms za granicę – Belgia

Średni koszt smsa z Polski do Belgii wynosi aktualnie około 60 groszy brutto. Nie są to małe koszty. Przy 10 smsach do zapłaty mamy już około 6 złotych! Polecamy dlatego skorzystanie z zagranicznej bramki sms do Belgii dzieki, której możesz obniżyć koszty smsów za granicę nawet do 0,17zł z VAT. Wystarczy tylko wejść na polecaną bramkę sms i zapisać się do subskrybcji. Jeżeli nic nie masz na koncie subskrybcja nic nie będzie kosztować, a więc smsy za granicę będziesz mógł wysyłać za darmo. Pamiętaj jedynie o anulowaniu subskrybcji.

UWAGA! Pamiętaj, aby przed numerem odbiorcy dodać krajowy kod kierunkowy. W przypadku smsa do Belgii będzie to kod 0032.

5/5 - (1 vote)