Irlandia

Wyślij SMS do Irlandii
smsdoirlandii

Polecana powyżej bramka sms za granicę IRLANDIA pozwala wysyłać wiadomości SMS szybko i skutecznie, a co najważniejsze znacznie obniżając koszty rachunków. Czy wiesz, żeby kontaktować się ze znajomymi i rodziną nie musisz wysyłać smsów z telefonu? Wysyłanie sms do Irlandii z Internetu jest bardzo proste – kliknij w powyższy baner i przeczytaj instrukcję jak wysyłać sms za granicę . Międzynarodowy kod do Irlandii to 353 – pamiętaj o nim.

Bliżej o Irlandii, nie tylko przez bramkę sms za granicę…

Polska i Irlandia to państwa, które w podobnym stopniu dotknęła migracja, podobieństwa te zaczęły się ukazywać w XIX wieku, ponieważ zarówno Polska jak i Irlandia zmagały się z najeźdźcami. Teraz Polacy bardzo często emigrują do Irlandii, są w czołówce narodowości pracujących w Irlandii.

irlandia

Oba państwa brały udział 22 listopada 2014 roku w konferencji w Dublinie poświęconej ich udziałowi w walkach podczas I wojny światowej, której głównym tematem były podobieństwa, oraz różnice pomiędzy krajami w walce o niepodległość. Kolejnym podobieństwem między naszym krajem o Irlandią jest bardzo wysoki procent populacji deklarującej katolicyzm.

5/5 - (2 votes)